Kapiten reprezentacije Edin Džeko vjeruje da je visok poraz od Švicarske rezultat velikih pogreški našeg tima.
“Mi nismo izdržali tih posljednjih 20 minuta. Sve golove koje smo primili, primili smo naivno. Kod 1:0, kad smo dobili taj crveni karton, trebali smo se više zatvoriti i razmišljati kako ne primiti još jedan gol, a naprijed iskoristiti jednu ili dvije šanse ako se ukažu”, izjavio je Džeko.
Bh. napadač je dodao kako utakmica protiv Katara neće biti nimalo laka.
“Trebamo se odmoriti, dobro se spremiti i pokušati pobijediti. Iako ovaj današnji poraz boli, jer na kraju o prolazu dalje može odlučivati i gol razlika”, zaključio je Džeko.
Naša reprezentacija izgubila je sinoć od Švicarske 4:1, a narednu utakmicu igramo 24. juna protiv Katara u Seattleu.

